Wedstrijd afgelast wegens de huidige weersomstandigheden!

Wedstrijd in Panhof                             
zondag,22 januari 2023
Panhovenstraat 5                   
Peer, 3990                         
TEL.:011/631338      

Ter ere van Eugene Goris zouden wij willen vragen om deze wedstrijd een zwart lintje te dragen!                   

Miniemen(2009) Jury: Boonen
Binnenpiste              20×40  
9:30 Vanderschoot Julie Silvi s Boy
Training Pony’s(2009) Jury: Boonen
Binnenpiste              20×40  
9:39 Pinceel Fien Boef
9:47 Vanderschoot Julie Silvi s Boy
9:55 Pinceel Roos Dender
10:03 Andriessen Jody Martini van Orchid
10:11 Sneyers Kato Weltevredens Ametist
10:19 Becquet Lou Unica Van het Lindenhof
E7 PONY Jury: Boonen
Binnenpiste              20×40  
10:28 Pinceel Roos Dender
10:36 Andriessen Jody Martini van Orchid
10:44 Sneyers Kato Weltevredens Ametist
10:52 Becquet Lou Unica Van het Lindenhof
A10 PONY Jury: Boonen
Binnenpiste              20×40  
11:01 Melis Nina Cathelien Z
L2 PONY Jury: Boonen
Binnenpiste              20×40  
11:10 Laenen Romy Bonbon
11:18 Becquet Fran Easy Boy
11:26 Melis Nina Cathelien Z
L8 Winter PONY Jury: Boonen
Binnenpiste              20×40  
11:35 Laenen Romy Bonbon
11:43 Becquet Fran Easy Boy
12:00 Prijsuitrijking in de bar
E5 Paarden Jury: Daelemans
Binnenpiste              20×40  
12:20 Cluydts Elke Dytmar
12:28 Bonroy Lobke Laffaette
12:36 Van De Vreugde To Indiana
12:44 Wikstrom Mia V Cruising Forlani Z
12:52 Coutinho Emy Gazina VR
13:00 Smets Debby Royal damour
13:08 Van Echelpoel Debby Ingo
13:16 Steenkiste Alexa Turbo
13:24 Criel Niki Don Bonito
13:32 Van De Craen Emma Ricko
E7 Paarden Jury: Daelemans
Binnenpiste              20×40  
13:41 De Laet Sofie Gloria
13:49 Steenkiste Alexa Turbo
13:57 Criel Niki Don Bonito
14:05 Van De Craen Emma Ricko
14:13 Van Echelpoel Debby Ingo
14:21 Bonroy Lobke Laffaette
14:29 Van De Vreugde To Indiana
14:37 Wikstrom Mia V Cruising Forlani Z
14:45 Remysen Margo Wester
14:53 Coutinho Emy Gazina VR
15:15 Prijsuitrijking in de bar
A5 Paarden Jury: Claeskens
Binnenpiste              20×40  
15:05 Remysen Margo Wester
15:13 Willekens Iris VDR Pretty Tara
15:21 Zoë Goossens Juventa Sterne vd Vosberg
15:29 Berghmans Els Teaske B
A10 Paarden Jury: Claeskens
Binnenpiste              20×40  
15:38 Willekens Iris VDR Pretty Tara
15:46 Zoë Goossens Juventa Sterne vd Vosberg
16:00 Prijsuitrijking in de bar
L2 Paarden Jury: Claeskens
Binnenpiste              20×40  
15:55 Van der Borght Remi Vanquisher
16:03 Vandenbergh Chadia Carola van de kempenhoeve
16:11 Peeraer Claudia White Face van het Koekoekshof
L8 Winter Paarden Jury: Claeskens
Binnenpiste              20×40  
16:20 Van Genechten Tessa Gipsy
16:28 Van der Borght Remi Vanquisher
M4 PAARDEN WINTER Jury: Claeskens
Binnenpiste              20×40  
16:37 Lenaerts Lotte Fa Monaco
16:47 Lippens Linda Ginger vd Pompoenhoeve
M10 Winter Paarden Jury: Claeskens
Binnenpiste              20×40  
16:58 Lenaerts Lotte Fa Monaco
17:08 Lippens Linda Ginger vd Pompoenhoeve
17:18 Van Genechten Tessa Dageraad
17:40 Prijsuitrijking in de bar