Wedstrijd in Stal Brabo                           
zondag,06 januari 2019  
Schutbocht 1                         
Schilde                              
TEL.:                                     
       
    Miniemen(2009) Jury: Vanlangendonck
      Binnenpiste              20x40  
  10:00 Simonts Lotte Weltevreden s Ametist
  10:06 Slaets Ella June Broekkants Magic                   
  10:12 Van den Broeck Jonas Ebony Boy                          
       
    Training Pony's(2009) Jury: Vanlangendonck
      Binnenpiste              20x40  
  10:19 Vlaminckx Thomas Bizou
  10:25 Simonts Lotte Weltevreden s Ametist
  10:31 Van De Craen Emma Palermo
  10:37 Slaets Ella June Broekkants Magic                   
  10:43 Vleminx Charlotte Jakira
  10:49 Horemans Jill Speedy
       
    E7 PONY Jury: Vanlangendonck
      Binnenpiste              20x40  
  10:56 Vandeput Diede Ferro vd Kempenhoeve
  11:02 Van Den Bosch Febe Sun
  11:08 Van De Craen Emma Palermo
  11:14 Van Dijck Kato Silvi s Boy
  11:20 Vleminx Charlotte Jakira
  11:26 Vandeput Diede Shadow vd Kempenhoeve              
  11:32 Horemans Jill Speedy
       
    A5 PONY Jury: Vanlangendonck
      Binnenpiste              20x40  
  11:39 Vandeput Diede Shadow vd Kempenhoeve              
  11:46 Van Dijck Kato Silvi s Boy
  12:10 Vandeput Diede Ferro vd Kempenhoeve
       
    A10 PONY Jury: Vanlangendonck
      Binnenpiste              20x40  
  12:17 Van Olmen Emilie Lucky Boy
       
    L2 PONY Jury: Vanlangendonck
      Binnenpiste              20x40  
  12:24 Van Olmen Emilie Lucky Boy
  12:30 Prijsuitreiking in de bar  
       
    E5 Paarden Jury: Vanlangendonck
      Binnenpiste              20x40  
  13:00 Lenders Veronique Regento
  13:06 Janssen Kim Polydor
  13:12 Verhoeven Luna Charmant vd Kempenhoeve
  13:18 Meyer Bo Beausynth Ter Dieschoot
  13:24 Mentens Thomas Wopkje
  13:30 Laenen Floor Ulani
  13:36 Criel Niki Don Bonito
  13:42 Gilis Andrea Ebe
  13:48 Vermeulen Loek Chanell
       
    E7 Paarden Jury: Claeskens
      Binnenpiste              20x40  
  13:55 Smets Debby Fabelle vd Kempenhoeve
  14:01 Mentens Thomas Wopkje
  14:07 Criel Niki Don Bonito
  14:13 Vermeulen Loek Chanell
  14:19 Gilis Andrea Ebe
  14:25 Auwers Ellen Polydor
  14:31 Jacobs Julie Olan Twinkle Star
  14:37 Smith Lynne Capa Ulani
  14:43 Van De Put Femke Highness D
  14:49 Jacobs Heidi Pierro
       
    A5 Paarden Jury: Claeskens
      Binnenpiste              20x40  
  14:56 Jacobs Julie Olan Twinkle Star
  15:03 Van De Put Femke Highness D
  15:10 Goris Emily MacGyver
  15:17 Smets Debby Fabelle vd Kempenhoeve
  15:30 Prijsuitreiking in de bar  
       
    A10 Paarden Jury: Claeskens
      Binnenpiste              20x40  
  15:25 Sanders Romina Maik So
  15:32 Meyer Bo Grelot
  15:39 Lejaeghere Jana Shardonnay
       
    L2 Paarden Jury: Claeskens
      Binnenpiste              20x40  
  15:47 Van der Borght Remi Vanquisher
  15:55 Sanders Romina Maik So
       
    L7 Winter Paarden Jury: Claeskens
      Binnenpiste              20x40  
  16:04 Van der Borght Remi Vanquisher
       
    M4 Paarden Jury: Claeskens
      Binnenpiste              20x40  
  16:13 Steijlen Astrid Vasco
  16:20 Tibackx Saskia Forester
       
    M6 Winter Paarden Jury: Claeskens
      Binnenpiste              20x40  
  16:28 Steijlen Astrid Vasco
  16:35 Tibackx Saskia Forester
  16:50 Prijsuitreiking in de bar