Wedstrijd in De Eerselingen                         
zondag,16 september  2018    
Eerselingenstraat 47                   
Lichtaart, 2460                        
TEL.:014/553919                             
         
    Miniemen(2009) Jury: Sanders  
      Binnenpiste 1            20x40   %
  1 Van Dijck Kato Maxima 72,67
  2 Simonts Lotte Weltevreden 's Ametist 64,00
  3 Slaets Ella June Broekkants Magic 55,33
  4 Verhoeven Luna Sep vd Kempenhoeve 54,67
         
    Training Pony's(2009) Jury: Sanders  
      Binnenpiste 1            20x40   %
  1 Vandeput Diede Shadow vd Kempenhoeve 73,04
  2 Vandeput Diede Ferro vd Kempenhoeve 72,61
  3 Cluyssen Selma Don Diego Bonavertura 70,43
  4 Van Dijck Kato Maxima 66,09
  5 Van Dijck Kato Silvi's Boy 63,91
  6 Schepens Lénina Jasper 57,39
  7 Coenen Lauren Marie 56,52
  8 Gios Nette Musty E 52,17
  9 Gambacorta Zeneb Aroy 50,87
    Gebruers Kaat Bamboe E 50,87
         
    E7 PONY Jury: Sanders  
      Binnenpiste 1            20x40   %
  1 Vandeput Diede Ferro vd Kempenhoeve 74,21
  2 Vandeput Diede Shadow vd Kempenhoeve 73,16
  3 Schepens Lénina Jasper 63,16
  4 Cluyssen Selma Don Diego Bonavertura 62,63
  5 Coenen Lauren Marie 60
  6 Van Dijck Kato Silvi's Boy 59,47
  7 Gios Nette Musty E 51,58
         
    A5 PONY Jury: Daelemans  
      Binnenpiste 1            20x40   %
  1 Gilis Andrea Ysselvliedts Sir Chamberlain 55,71
         
    A10 PONY Jury: Daelemans  
    Binnenpiste 1            20x40   %
  1 Van Olmen Emily Lucky Boy 67,00
  2 Gilis Andrea Ysselvliedts Sir Chamberlain 55,00
         
         
    L2 PONY Jury: Sanders  
      Binnenpiste 1            20x40   %
  1 Van Olmen Emily Lucky Boy 66,67
         
    E5 Paarden Jury: Claeskens  
      Buitenpiste 1            20x40   %
  1 Vandervoort Yasmine Gorbatsjov vd Kempenhoeve 70,00
  2 Smets Debby Fabelle vd Kempenhoeve 68,50
  3 Gielis Lauren Donna 65,50
  4 Auwers Ellen Fra Diavolo  65,00
  5 Mondelaers Gerda Okke 64,00
    Lenaerts Kim Kandid 64,00
  7 Janssens Kim Polydor 60,00
  8 Van De Put Femke Highness D 58,50
  9 Pelemans Cindy Clarissa 55,00
  10 Michiels Daphne Hera 53,00
  11 Verdonck Maartje Jol Metta E 52,50
  12 Willems Cindy Napoleon E 46,00
  13 Leysen Gitte Jerina 44
         
    E7 Paarden Jury: Hans  
    Buitenpiste 1            20x40   %
  1 Vandervoort Yasmine Gorbatsjov vd Kempenhoeve 67,89
  2 Van Hoogten Anthea Siyah 66,84
  3 Auwers Ellen Polydor 65,26
  4 Smets Debby Fabelle vd Kempenhoeve 63,68
    Janssen Tom Lunga vd Performing Stables 63,68
    Herreman Christiane Kamata 63,68
    Gilis Andrea Miro 63,68
  8 Jacobs Julie Olan Twinkle Star 62,63
  9 Verdonck Maartje Jol Metta E 61,58
  10 Van De Put Femke Highness D 61,05
  11 Pelemans Cindy Clarissa 60,53
  12 Goukens Aline Evita 60
  13 Van Schil Fleur Jack 58,42
  14 Gielis Lauren  Donna 57,89
  15 Mondelaers Gerda Okke 57,37
  16 Michiels Daphne Hera 56,84
    Auwers Ellen Fra Diavolo 56,84
  18 Lenaerts Kim Kandid 56,32
  19 Leysen Gitte Jerina 54,74
  20 Van Ginkel Marianne Faiga E 50
         
    A5 Paarden Jury: Hans  
      Buitenpiste 1            20x40   %
  1 Vanleuffelen Nele Diede vd Kempenhoeve 68,1
  2 Van Hoogten Anthea Siyah 65,24
  3 Janssen Tom Lunga vd Performing Stables 64,76
  4 Steijlen Astrid Don Bonito 63,33
  5 Jacobs Julie Olan Twinkle Star 62,86
  6 Herreman Christiane Kamata 62,86
  7 Van Schil Fleur Jack 61,43
  8 Goukens Aline Evita 60,95
    Sanders Romina Maik So 67,62
    Verhoeven Luna Fra Diavolo 58,1
         
    A10 Paarden Jury: Hans  
     Jeroen Daemen Buitenpiste 1            20x40   %
  1 Vanleuffelen Nele Diede vd Kempenhoeve 66,00
  2 Criel Niki Turbo 60,50
  3 Sanders Romina Maik So 67,00
         
    L2 Paarden Jury: Van Langendonck  
      Buitenpiste 1            20x40   %
  1 Van der Borght Remi Vanquisher 67,67
  2 Van Thielen Tom Florentino 67,00
  3 Criel Niki Turbo 64,67
  4 Meeus Ilona Amira van de Heide 62,67
         
    L KUR Jury: Van Langendonck  
      Buitenpiste 1            20x40   %
  1 Steijlen Astrid Vasco 67,41
  2 Haxelmans Tamira Blitsaerd DML 66,3
         
    M10 Paarden Jury: Van Langendonck  
    Jeroen Daemen      Buitenpiste 2            20x60   %
  1 Gerrits Laura Adonis 67,43
  2 Lievens Lien Garin 62,57
         
    L8 Paarden Jury: Van Langendonck  
      Buitenpiste 2            20x60   %
  1 Steijlen Astrid  Vasco 68,86
  2 Van Thielen Tom Florentino 67,71
  3 Haxelmans Tamira Blitsaerd DML 67,14
  4 Van der Borght Remi Vanquisher 63,14
  5 Meeus Ilona Amira van de Heide 61,14
         
    M4 Paarden Jury: Van Langendonck  
      Buitenpiste 1            20x40   %
  1 Lievens Lien Garin                     60,83
         
    Prix Saint Georges Jury: Van Langendonck  
      Buitenpiste 1            20x60    
  1 Gerrits Laura Adonis 62,11